رسته‌ها
داستانهای ایران باستان
گذری در دنیای ادبیات کهن ایران
داستانهای ایران باستان
داستان‎های ایران باستان، کتابی است پُر. پُر از ایران. پُر از داستان. پُر از داستان‎های خیلی دور ایرانی که در میان اهل ادب، بسیار شهرت دارند و عناصر طبیعی، استوره‎‏ای و تاریخی ایران را در بر می‎گیرد. داستان‎هایی از دل غنی‎ترین منابع ایرانی، درباره‎ی ایران و ایرانیان.
بیشتر بخوانید
علم و تمدن در اسلام
توصیف علوم مختلف در اسلام از قرن هشتم تا هفدهم هجری
علم و تمدن در اسلام
سهم تمدن اسلامی در تاریخ علم موضوعی است که همیشه علاقه مندان و متخصصان تاریخ علم و اسلام شناسی را به خود مشغول داشته است. دکتر سید حسین نصر، اسلام شناس پر آوازه ایرانی، این کتاب را به نگارش درآورد تا بدین نیاز پاسخی گفته باشد.
بیشتر بخوانید
جنگ و صلح
دوره چهار جلدی معروف‌ترین اثر لئو تولستوی
جنگ و صلح
رمان جنگ و صلح اوضاع تاریخی و اجتماعی روسیه را در سالهای ۱۸۰۵ تا ۱۸۲۰ به تصویر می کشد. وقایع این رمان، بر بستر دو جنگ بزرگ بین روسیه ‏تزاری به سرکردگی تزار الکساندر و دولت فرانسه به رهبری ناپلئون بناپارت، و یک دوره فترت کوتاه بین این دو جنگ، جریان ‏دارد.
بیشتر بخوانید
کلبه عمو تم
پرفروشترین کتاب داستان در قرن نوزدهم و دومین کتاب پرفروش بعد از انجیل
کلبه عمو تم
کلبه عمو تم کتابی با موضوع برده داری در ابتدا به صورت پاورقی در یکی از روزنامه ها چاپ شد و وقتی به صورت کتاب چاپ شد نه تنها در آمریکا بلکه در تمام کشورهای جهان نیز میلیون ها نسخه از آن به فروش رفت.
بیشتر بخوانید
آمریکا آمریکا
گوشه دیگری از واقعیات جامعه آمریکا
آمریکا آمریکا
الیا کازان نویسنده و کارگردان ترک تبار هالیوودی، که آثاری ارزشمند همچون اتوبوسی به نام هوس را در کارنامه خود دارد، در این اثر با سبکی واقع گرایانه و ستودنی، توانسته نقدهایی جدی بر سبک زندگی آمریکایی وارد آورد.
بیشتر بخوانید
مشاهده همه

تازه‌ترین کتاب‌های رایگان

مشاهده همه

تازه‌ترین کتاب‌های فروشی

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.