ویرایش شده در تاریخ ‏۳ مهٔ ۲۰۱۳ ساعت ‏۱۸:۴۷ ••• ۶٬۷۶۰ مشاهده

صفحه اشخاص

از ویکی کتابناک

پرش به: ناوبری, جستجو

در سایت کتابناک به هر نویسنده و مترجم، صفحه ای اختصاص داده شده است که شما با کلیک کردن روی نام آن نویسنده یا مترجم در صفحه ی کتاب ، مستقیما به صفحه ی شخصی ایشان هدایت می شوید . شما می توانید نمونه ای از این صفحات را در اینجامشاهده نمایید . همانطور که می بینید ، این صفحه از چند بخش تشکیل شده است :

محتویات

تصویر شخص

زیر اسم نویسنده ، کادری برای قراردادن عکسی از نویسنده . که با کلیک کردن روی آن می توانید عکسی از نویسنده را که در اختیار دارید ، آپلود نمایید .

Ashkhas 01.JPG

معرفی نویسنده

کنار تصویر نویسنده فضایی برای معرفی نویسنده موجود است که با کلیک کردن روی آن ، وارد کردن یا ویرایش متن معرفی ، ممکن می شود .

Ashkhas (2).JPG


Ashkhas (3).JPG

افزودن به اشخاص مورد علاقه

زیر عکس نویسنده دکمه ای قرار دارد که با کلیک بر روی آن می توانید این نویسنده را به لیست نویسندگان مورد علاقه خود اضافه نمایید .

Ashkhas (4).JPG

اطلاعات شخص

زیر دکمه "مورد علاقه"خلاصه بیوگرافی نویسنده آورده شده که با کلیک کردن روی هر کدام از گزینه ها می توانید آن را مجددا ویرایش نموده و ثبت نمایید .

Ashkhas (5).JPG

معرفی کتاب

کادر معرفی کتاب با سوال : « آیا کتابی را می شناسید که در کتابناک موجود است اما در اینجا فهرست نشده است ؟ » ؛ این امکان را به کاربر می دهد که اگر به چنین کتابی برخورد نمود ، با وارد کردن لینک کتاب در کادر مورد نظر ، آن اثر را به این صفحه اضافه نماید . همانطور که مشاهده می کنید این کتاب می تواند اثری یا ترجمه یا متنی درباره نویسنده و آثار وی باشد .


Ashkhas (6).JPG

کتابهای محبوب

6- در کادر کتاب های "محبوب " با کمک آمار بیشترین دریافت های ، پنج کتاب نویسنده طبقه بندی می شود .

Ashkhas (7).JPG

فهرست آثار

این فهرست شامل تمامی تالیفات ، ترجمه ها و آثار مرتبط با نویسنده است که در سایت کتابناک موجود است که شامل پنج ستون می باشد :

ستون اول : عنوان اثر و شرح مختصری برای معرفی آن . با کلیک نمودن بر روی عنوان هر اثر وارد صفحه مختص همان اثر می شوید . ستون دوم : تاریخ آپلود شدن اثر . ستون سوم : تعداد دفعاتی که این اثر توسط کاربران دریافت شده است . ستون چهارم : امیتاز به اثر ، در صفحه هر کتاب امکان امتیاز دادن به کتاب از 1- 6 موجود است با توجه به میانگین این امتیازات ، امتیاز نهایی داده شده به اثر بدست می آید . همچنین تعداد آراء نیز در این ستون مشخص شده است . ستون پنجم :حجم فایل دانلود کتاب .

Ashkhas (8).JPG

توجه : در جدول آثار ، در هر صفحه 10 اثر ثبت شده است ؛ در صورتی که آثار نویسنده از 10 اثر بیشتر باشد شما می توانید آنها را در صفحه دوم یا سوم و ... این جدول مشاهده بفرمایید .