ویرایش شده در تاریخ ‏۳۱ دسامبر ۲۰۱۲ ساعت ‏۰۹:۱۶ ••• ۴۱٬۶۴۷ مشاهده

دریافت کتاب

از ویکی کتابناک

پرش به: ناوبری, جستجو

تمامی کاربران کتابناک می توانند به راحتی در این سایت به گشت و گذار پرداخته با نویسندگان ایران و دنیا ، و آثارشان آشنا شوند . همچنین می توانید نویسندگان یا آثار مورد علاقه خود را جستجو کنند . در صورتی که تمایل به دریافت ( دانلود) کتاب ها و مطالعه آنها داشته باشید ، ابتدا باید عضو سایت کتابناک شده و سپس وارد صفحه کتاب مورد علاقه خود شوید و روی دکمه دریافت( مطابق شکل 1 ) کلیک نمایید تا فایل کتاب در کامپیوتر شما ذخیره شود . همچنین می توانید با راست کلیک روی دکمه دانلود و انتخاب گزینهSave target as … ، نیز کتاب را دانلود نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام در سایت به صفحه عضویت در ویکی کتابناک مراجعه کنید

گزینه «دریافت کتاب» در منوی کتابناک


آنچه دریافت کرده‌اید (فایل کتاب الکترونیکی مورد نظرشما) با پسوند pdf میباشد. شما میتوانید این فایل رادر کامپیوتر یادستگاه قابل حمل خود مطالعه کنید اما قبل از آن،لازم است نرم افزار نمایش دهنده متناسب باسیستم خود را دریافت و نصب کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و نصب نرم افزار لازم به ویکی ، بخش خواندن مراجعه نمایید .

  • هر بار دانلود یک کتاب 5 امتیاز از امتیازات شما می کاهد .
  • در صورت بروز هر گونه اشکال در مراحل دانلود ، کسر امتیاز یا خواندن کتاب ، برای رفع آن به بخش پرسشهای متداول مراجعه نمایید . درصورت حل نشدن مشکل با مدیریت سایت تماس گرفته و مشکل خود را بیان نمایید .