بهرام پور
تندخوانی دوره رایگان مشاوره کنکور و انگیزش تحصیلی

مشاهده پروفایل: هیرکان

هیرکان
Member
زمان عضویت: ۰۲.۰۳.۱۳۹۱, ۱۸:۰۹
 امتیاز: 27247
آخرین ورود به کتابناک3 روز قبل

آواتارآواتار هیرکان

ارتباط
ایمیلنامشخص
وبگاهنامشخص
شناسه یاهو

دوستان (0)

صفحه (20) « < 1 2 3  | مجموع دیدگاه‌ها 100
نویسنده پیام
farshadashkbous
همچنین خودتان کافیست تاریخ پیدایش عرب را از تاریخ پیدایش ایران در تاریخ باستان کاوش کنید. ایران مستندات باستانشناسی ۸۰۰۰ ساله مانند سیلک کاشان و جیرفت کرمان دارد اما اعراب حداکثر ۲۹۰۰ سال تاریخ دارند. آن هم در حوالی حضرموت و سرزمین سبا. همچنین قدیمیترین کتیبه به خط عربی مربوط به سده ششم میلادیست اما قدیمیترین کتیبه ایرانی در جیرفت کرمان و ۷۰۰۰ ساله (قدیمی تر از کتیبه های سومری) است.
۹۵/۱۰/۲۸ ۱۵:۰۹
farshadashkbous
گرامی این ها یاوه است. خود مقالات آی.اس.آی متوکندری را خوانده ام. در ایران ژن عرب نداریم و فقط در جنوب غربی استان بوشهر مقدار بسیار بسیار ناچیزی از متوکندری عرب یافت شده است. شما این سخن پراکنی ها رو باور نکن. کافیست که به اصل مقالات علمی مراجعه کنید. مقالات پروفسور اشرفیان بناب و شاگردانش را بخوانید که در این زمینه صاحب نظر جهانی هستند...
۹۵/۱۰/۲۸ ۱۴:۵۹
farshadashkbous
با درود. شوربختانه نه تنها کتابناک بلکه سایت هایی مانند لی لی پوت از کتاب های پانترکیسم مانند کتاب های زهتابی و همانند آن را قرار می دهند. دولت ما هم که در جال همراهی آنان است. هر قومی محترم است اما همه این اقوام مانند گل های رنگارنگی در بوستان ایران هستند. جالبتر آن که خود پانترک ها تاریخ واقعی خود را نمی دانند. امیدوارم با همراهی دوستانی چون شما مردم بیشتر آگاه شوند.
۹۵/۱۰/۲۸ ۰۵:۱۲
نگارستانی
اطاعت امر.اصالت تاریخ به بی طرف و انعکاس صحیح و قضاوت مردمان راست کردار است.
البته در هر دوره زمانی ارزش ها و ضد ارزش ها تغییر می نماید.ولی انچه مسلم است با کنار گذاشتن تندروی و اغراض به مرور مسیر طبیعی به جریان امور باز می گردد.
با تقدیم احترام
۹۵/۰۸/۲۶ ۱۲:۱۹
sirveykan
سلام به شما
اگر دیر پاسخ میدم شرمنده‌ام.
خدمتت عارضم که به ظاهر این دوست عزیز یک چیزهایی از جنبش‌ها و تفکرات ۷۰ سال اخیر از جمله ارتباط با عوالم بالا بصورت چنلینگ و مباحث ابعاد بالاتر و ... خونده و سعی کرده تمام نظریاتی (اعم از علمی و غیرعلمی) که ممکنه به تقویت اون مباحث بینجامند رو یا با توضیح اشتباه و جهت‌دار خدشه‌دار کنه یا بچسبونه به اسلام شیعی و کرامات بزرگان. پیشنهاد میکنم بخونید تا ببینید که چه منابع گهرباری رو برای مباحث علمی خودشون دارن. حال اینکه چطور خواسته ربطشون بده جای خود داره
۹۵/۰۶/۲۶ ۰۴:۱۴
اطلاعات شخصی

نام

ببر

درباره من

جنسیت

مرد

مکان

مشخص نشده

شغل

تحصیلات

سن کتابناکی

5 سال و 5 ماه و 3 هفته و 6 روز


علاقه‌مندی‌ها

نویسندگان و شعرا

انتخاب نشده

دیگرعلاقه‌مندی‌ها


کتابناک‌ها

آخرین دیدگاهای من:

[b]فرزند آیت‌الل..
[b] به مناسبت مصاد..
[b]کتاب خاطرات اع..
https://jarcs.ut.ac.ir/article..
http://www.nationalmuseum.af/d..
جوانی 19 ساله با س..
شواهد باستان شن..
آثار نفوذ فرهنگ ..
دوستان کتاب خاط..
شروع نبرد با روس..


Powered by You