دانلود کتاب و ايبوک
کارا کتاب

آموزش احضار روح

دارای امتیاز 3.8 از 6 در کتابناک با مجموع 218 رای
آموزش احضار روح
آموزش و نحوه احضار کردن روح

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» توسط: sa7ar در تاریخ ۱۳۸۹/۰۸/۲۸
» حجم: 1.58 مگابایت؛ زمان لازم برای دریافت 3 دقیقه و 56 ثانیه با Dial-up
» نوع فایل کتاب: PDF
» تعداد صفحات: 39
» مجموع دریافتها: 20295
» موردعلاقه 72 و موردتنفر 55 عضو

» کتابناکهای مرتبط:
طالع بینی چینی
علوم غریبه
آشنایی با هیپنوتیزم


امتیاز دهید
  • اگر امتیاز "6" بدهید به فهرست کتابناکهای مورد علاقه شما افزوده میشود
  • اگر امتیاز "1" بدهید به فهرست کتابناکهای مورد تنفر شما افزوده میشود
به اشتراک بگذارید

امتیاز دهید!


آگهی ها

پاسخنگارش دیدگاه
SONIA66
Member
اوا !
اگه روح اون بالاییه! خب این چه کاریه! انقد زشت و ترسناکه! همون بهتر که احضار نشه. غول چراغ جادو که نیست. روحه. وقتی زنده بود چی کرد که حالا بیاد بدون جسم و با روحش یه کاری کنه؟؟؟؟ واقعا
نقل قول  
sa7ar
Pro Member
حالا هرکی تونست روح احضار کنه بگه بقیه هم بدونند
نقل قول  
معصومه كوهستاني
Member
زمانی گالیله راجع به کره زمین حقایقی رو مطرح کرد، مورد غضب انسانهای عصر خودش قرار گرفت تا بالاخره بعد از سالها تلاش توسط سایر دانشمندان این حقایق به اثبات رسید حال علم ماوراء طبیعت هم داره همین مسیر رو طی می کنه ولی فرق دوران ما با دوران گالیه اینه که اون زمان اکثر انسانها سواد نداشتند اما در این دوران سواد داریم اما از نوع شرطی!
نقل قول  
محمد امین2
Member
نقل قول از samanta 79:
اﻳﻦ ﻛﺘﺎﺏ ﻫﺎ ﺫﻫﻦ ﺭﻭ ﻣﻧﻬﻞ ﻣﻲ ﻛﻨﻦ....

آره
ذهن منم منهل میشه
و.لی کتاب خوبیه
نقل قول  
آزاد میاندیشم
Member
چرا وقتی ناتوانی خودمون را در فهمیدن برخی واقعیات ومفاهیم حقیقی میبینیم به مفلهیم غیر حقیقی پناه می آوریم
چرا که اثبات مفاهیم غیر حقیقی عمدتا از اصول غیر حقیقی و غیر منطقی پیروی میکنند
نقل قول  
hermes7khate
Member
نقل قول از samanta 79:
ﺭﻭﺡ ﺑﺨﺸﻲ اﺯ اﻧﺴﺎﻥ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺧﺪاﻭﻧﺪ ﺑﻪ اﻭ ﺑﺨﺸﻴﺪﻩ...ﺟﻦ ﻣﺨﻠﻮﻕ ﺧﺪا ﻛﻪ ﻧﺒﺎﻳﺪ اﻭ ﺭا اﻧﻜﺎﺭ ﻛﺮﺩ.ﺟﻦ ﻳﻨﻲ ﭘﻨﻬﺎﻥ.
ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺑﻬﺘﺮ اﺳﺖ ﻛﺘﺎﺏ ﻫﺎﻱ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﻛﺎﻣﻞ ﺗﺮﻳﻨﺸﻮﻥ ﻗﺮﺁﻥ اﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺣﻘﻴﻘﺖ ﺑﺎﺷﻴﻢ ﺑﻬﺘﺮ اﺳﺖ و ﺩﻳﺪﻥ ﻣﺴﺘﻨﺪ ﻫﺎﻱ ﻣﻌﺘﺒﺮ و ﺳﻮﺭﻩ ی ﺟﻦ ﻧﻴﺰ ﺩﺭ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻣﻂﺎﻟﺐ ﺑﺴﻴﺎﺭﻱ ﻧﻮﺷﺘﻪ....


قران یک کتاب مذهبی است نه یک مرجع علمی دوست من!
نقل قول  
hermes7khate
Member
نقل قول از 2080:
نقل قول از hermes7khate:از هر ده خانم حداقل دو نفرشون ادعا می کنن که جن یا روح دیدن.قصد بی احترامی ندارم اما این واقعیتیه که احتمالا برای همه ملموس و قابل تاییده!
آخه چه ربطی به خانوما داره! یعنی اقایون هیچ وقت از این خرافات حرف نمی زنن؟؟؟؟؟


فرمایشات شما صحیح است.اما به ندرت مشاهده شده که یه آقای عاقل و بالغ از جن و پری حرف بزنه.
نقل قول  
likeman
Member
[b]موضوع جن در قرآن کریم نیز توسط خداوند سبحان تائید شده است حتی در روایات فراوانی خصوصا از امام علی (ع) تائید گردیده که نه تنها جن که قبل از وجود حضرت آدم ابوالبشر موجوداتی
بر روی زمین زندگی میکرده اند که متاسفانه از نحوه زندگی و آداب و رسوم آنان کسی اطلاع ندارد
بنده با احترام به عقاید و دیدگاه های تمامی دوستان تنها این نکته را یادآور میشوم که جنیان ممکن است هم اکنون در کنار ما و با ما زندگی کنند اما بعید میدانم تا کنون کسی جن یا جنیان را دیده باشد و یا لمس کرده باشد جز وجود نازنین ائمه اطهار سلام ا... علیهما و تعدادی از عارفان و انسانهای خودساخته آن هم به امر پروردگار خالق انس و جن ....!
الله اعلم
نقل قول  
farshadashkbousphysics
Member
با درود به دوستان... اولا در قرآن و احادیث هم به جن و هم به روح به کرات اشاره شده و در کتاب انجیل و تورات هم به روح اشاره شده است.
ثانیا دلیل نمی شود وقتی چیزی مشاهده نمی شود وجود ندارد. همانطور که اکنون در فیزیک به جهان های موازی و موجوداتی که ممکن است در آن ها زندگی کنند رسیده ایم.نه با فلسفه بلکه با ریاضیات و علم...ثالثا در مورد احضار ارواح با لوح و این ها بگویم طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه ها خیلی وقت است که این مسئله رد شده است و برای نمونه دانشجویان دانشگاهی در آمریکا نامی جعلی درست کرده و برای آن زندگی ساختگی ساختند و در مورد آن نام از تخته ارتباط ارواح استفاده کردند و پاسخ گرفتند و این نشان می دهد تخته ارواح خرافاتی بیش نیست.
رابعا روح وجود دارد. شک نکنید. علاوه بر آن چند موجود دیگر هم هستند که با ریاضت به آن رسیده ام ولی فعلا اجازه بیان نام آن ها را ندارم.. بگزریم. روح هست.. به چند دلیل محکم اول شما در مغز خود خطکشی به طول یک متر مجسم کنید اگر همه چیز مادی بود باید از مغزتان بیرون میزد. دوم: همه زیست شناسان می دانند که سلول های بدن انسان عوض می شود و هر هفت سال تمامی سلول های عصبی بدن کلا عوض می شود. پس اگر روح نبود من باید می گفتم فرشاد هفت سال پیش با ریاضت روح را دیده است و نه بگویم الان!!! اما من همیشه از یک فرشاد نام می برم. حافظه زیستی و ... هم نام دیگری است برای این من... اما دلیل سوم جدیدتر است. به تازگی مشاهده شده افرادی که قلب پیوندی دریافت می کنند از هر چند نفر یک نفر خصوصیات فردی شخص اهداکننده را پیدا می کنند!!!
در پایان صحبت زیاد است / من حتی می توانم چیزهایی بگویم که خودتان مجاب شوید همگی حداقل یکبار این موجودات را دیده اید ولی به یاد نمیاورید.. اما باید بگویم مراقب باشید مرزهای خرافات و علم به اندازه تارمویی از هم فاصله دارند. این ها را مخلوط نکنید.. . روح با خیلی چیزها اشتباه گرفته می شود. نود و نه درصد مشاهده روح اصلا مشاهده روح نیست!!!
نقل قول  
2080
Member
نقل قول از hermes7khate:
از هر ده خانم حداقل دو نفرشون ادعا می کنن که جن یا روح دیدن.قصد بی احترامی ندارم اما این واقعیتیه که احتمالا برای همه ملموس و قابل تاییده!

آخه چه ربطی به خانوما داره! یعنی اقایون هیچ وقت از این خرافات حرف نمی زنن؟؟؟؟؟
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You