Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

داستانهای مصور

کتاب‌های محبوب

27729 دریافت
26573 دریافت
22823 دریافت
16341 دریافت

هرژه

(46 کتاب)
ژرژ پراسپر رمی (۲۲ مه ۱۹۰۷ – ۳ مارس ۱۹۸۳) (مشهور به هرژه) نویسنده و کارتونیست بلژیکی بود که بیش از همه به خاطر خلق ماجراهای تن‌تن و میلو مشهور است. این اثر از مشهورترین آثار کمیک (داستان مصور) تمام تاریخ و به خصوص در تاریخ اروپا است و به خاطر آن نام هرژه در ۲۰۰۳ به تالار مشاهیر کتاب‌های کمیک اضافه شد. هرژه آموزش رسمی هنری ندیده بود ولی پس از ترک مدرسه، ابتدا به عنوان یک گرافیست شروع به کار کرد و به دنبال آن از سال ۱۹۲۹ تا هنگام مرگش در سال ۱۹۸۳ به خلق ماجراهای تن تن مشغول بود. هرژه در اواخر عمرش شدیدا از مخلوقش تن‌تن زده شده بود و حتی در یک مرحله از تن‌تن به خاطر فشاری که در یک عمر هنری بر رویش گذاشته بود تنفر پیدا کرده بود! گفته می‌شود که وی گاه نقاشی‌هایی می‌کشید که به نوعی تنفرش را از تن‌تن بروز بدهد. یکی از معروف ترین آن‌ها نقاشی‌ای است که تن‌تن را به صورت ارباب و خود هرژه را به شکل برده تن تن نشان می‌دهد! هرژه در ۳ مارس ۱۹۸۳ در بلژیک از دنیا رفت. با مرگ وی آخرین کتاب تن‌تن به نام تن‌تن و هنر جدید ناتمام ماند. هر چند هنرمندان مشهوری سعی در تمام کردن آخرین داستان تن‌تن کردند, اما نتیجه آنی نشد که طرفداران بی شمار تن‌تن در انتظارش بودند. بر طبق وصیت ژرژ رمی, هیچ هنرمندی بعد از وی حق خلق داستان جدیدی از تن‌تن را نداشت و در حقیقت با مرگ وی مجموعه داستان‌های تن‌تن به پایان رسید. از دیگر آثار هرژه می‌توان به جو، زته و جوکو و کوییک و فلوپکه اشاره کرد.

گوسینی

(9 کتاب)
«رنه گوسینی» نویسنده معروف داستان های كمیك استریپ در ۱۴ اوت ۱۹۲۶ در جنوب شهر پاریس به دنیا آمد.در كودكی به دلیل مسایل معیشتی ناچار شد همراه والدین خود به آرژانتین مهاجرت كند. تحصیلات ابتدایی را در بوینس آیرس گذراند. سپس به ایالات متحده رفت ودر آنجا به آموزش نقاشی پرداخت. او در ابتدا موفقیت چندانی در این زمینه به دست نیاورد. ولی بعدها كه با موریس (تصویرگر داستان های لوك) آشنا شد، توانست شانس خود را در زمینه داستان نویسی به صورت جدی بیازماید.وی فعالیت داستان نویسی خود را برخلاف موریس، صرفاً به ماجراهای لوك خوش شانس، محدود نكرد. او برای داستان های دیگر نیز «بالون نویسی» می كرد.او علاوه بر داستان نویسی كه حرفهٔ همیشگی وی بود، برای مدت قابل توجهی سردبیری مجله «پیلوت» را بر عهده داشت. او هم چنین فیلم نامه تعدادی از انیمیشن های سینمایی و تلویزیونی را به رشته تحریر در آورده است. رنه گوسینی در ۱۹۷۷ میلادی، در حالی كه فقط ۵۱ بهار را پشت سر گذاشته بود، درگذشت. او در آخرین اثر خود گفته بود: «بزرگ ترین خدمتی كه ما به كودكان و نوجوانان كرده ایم، پرورش قدرت تخیل آنان بوده است. تصور نمی كنم خدمت ناچیزی باشد.»

صفحه (29): « < 1 2 3 
شرح نزولیصعودی زبان
تاریخ نزولیصعودی دریافت نزولیصعودی امتیاز نزولیصعودی حجم

مارتین و ژان کوچولو

بابا و مامان مارتین برای مدت کوتاهی به مسافرت رفته اند . او باید در این مدت جای مامان را ب..

فارسی ۲۹.۰۷.۱۳۹۷, ۰۲:۰۵
1621
4.3 از 5
(7 رای)
3,72 مگابایت

مارتین در سفر

مارتین و دوستش قهوه ای هنوز خواندن و نوشتن وحساب نمی دانند. مامان سعی می کند خواندن و نوش..

فارسی ۲۴.۰۷.۱۳۹۷, ۱۹:۵۴
2188
4 از 5
(8 رای)
5,36 مگابایت

مارتین در دهکده

از یک هفته پیش، بابا بزرگ قول داده بود که مارتین و دوستش قهوه ای را با خود به دهکدۀ عمه لو..

فارسی ۲۰.۰۷.۱۳۹۷, ۰۶:۲۳
2355
4.3 از 5
(8 رای)
6,28 مگابایت

مارتین در تئاتر

مارتین، ژان و دوستانشان در یک روز سرد و بارانی در اطاق زیر شیروانی جمع شده اند. در آنجا آن..

فارسی ۱۷.۰۷.۱۳۹۷, ۱۲:۰۴
1992
4 از 5
(9 رای)
3,37 مگابایت

مارتین در خانه

مامان برای خرید به شهر رفته است و تا شب بر نمی گردد. مارتین و ژان از بیکاری خسته شده اند.ما..

فارسی ۱۰.۰۷.۱۳۹۷, ۲۱:۴۱
2877
4.4 از 5
(8 رای)
6,52 مگابایت

The Ray Bradbury Chronicles 1

Volume 1 contains adaptations of the following Ray Bradbury stories, in graphic form: Volume 0ne: 1. Dark They Were, and Golden-Eyed 2. The Golden Apples o..

انگلیسی ۰۶.۰۵.۱۳۹۷, ۰۴:۴۹
557
5 از 5
(1 رای)
2,49 مگابایت

The Ray Bradbury Chronicles 4

Featuring stories on Bradbury's favorite subject--dinosaurs--this spectacularly illustrated fourth volume includes newly-illustrated stories for graphic novel f..

انگلیسی ۰۶.۰۵.۱۳۹۷, ۰۴:۴۸
501
5 از 5
(1 رای)
2,13 مگابایت

The Ray Bradbury Chronicles 5

Ray Bradbury, the galaxy's master storyteller, presents a collection of his fantasy, science fiction, and horror tales, each adapted by one of today's top graph..

انگلیسی ۰۶.۰۵.۱۳۹۷, ۰۴:۴۸
432
5 از 5
(1 رای)
1,93 مگابایت

The Ray Bradbury Chronicles 6

Graphic adaptations of the following Ray Bradbury stories: The April Witch Trapdoor Picasso Summer The Illustrated Man Zero Hour The Visitor

انگلیسی ۰۶.۰۵.۱۳۹۷, ۰۴:۴۸
413
5 از 5
(1 رای)
3,03 مگابایت

The Ray Bradbury Chronicles 7

Ray Bradbury, the galaxy's master storyteller, presents a collection of his fantasy, science fiction, and horror tales, each adapted by one of today's top graph..

انگلیسی ۰۶.۰۵.۱۳۹۷, ۰۴:۴۸
521
5 از 5
(1 رای)
3,89 مگابایت
صفحه (29): « < 1 2 3 


Powered by You