آکادمی زبان صمیمی
دوره رایگان مشاوره کنکور و انگیزش تحصیلی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

جان روشن

جان روشن

نویسنده:
این کتاب می کوشد که شما را از نوعی زندگی ماشینی که این روزها معمولا سراسر همه چیز ما را در برگرفته است جدا کرده و به نوعی جان روشن و زندگی جدا از تکرار رهنمون گردد.
«روشنایی جان چیست؟ پاسخی یکسان و قطعی ندارد. برای هرکس متفاوت است. از دیدگاه خودم یعنی عشق به خویشاوندان و دوستان و شگفتی‌های طبیعت. عشق به وضوح و روشنایی و آرام‌جانی که ناشی از سکوت و سکون و تعمق ژرف است. یعنی تماس با خلاقیت خویشتن و کشف راه‌های رهاساختن خود از هر آنچه که ما را می‌آزارد. روشنایی جان برای من یعنی آفرینش شادمانی در زندگی خود و دست برنداشتن از آن در هیچ یک از لحظات زندگی. یعنی رویارویی با توان‌آزمایی‌های زندگی و غلبه بر ترس‌هایمان و رهاکردن آزارها و مصایبی که نمی‌گذارند خود را از قوه به فعل درآوریم. یعنی کشف سایر سطوح آگاهی و اتصال به قدرت پروردگار و نیروی کائنات. یعنی یافتن اعتدال میان ماده و معنا و رسیدن به توازنی سزاوار میان زندگی درونی و بیرونی.»

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند
نکته های جادویی زندگی
مقایسه نظریه ذهن کودکان مبتلا به اختلال نارسایی توجه،بیش فعالی با گروه گواه

آگهی
نسخه ها
4 / 5
با 8 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۶/۰۷/۲۵


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You