Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

دین های ژاپنی: میچیکو یوسا

دین های ژاپنی: میچیکو یوسا

مترجم: حسن افشار
دین‌ها از عناصر مهم شکل دهنده‌ی فرهنگ ملت‌ها در طول تاریخ بوده‌اند و آشنایی با آن‌ها در واقع آشنایی با بخشی مهم از فرهنگ و تاریخ فرهنگی بشریت است. کتاب‌های این مجموعه دانستنی‌های مفید و ضروری درباره اعتقادات دینی ملل و اقوام مختلف جهان به دست می‌دهند و پس از شرح گذشته‌ی تاریخی ادیان مختلف، وضع کنونی هر دین و پیروان آن را نیز بررسی می‌کنند. هر کتاب به وجوه و ابعاد گوناگون یکی از ادیان جهان می‌پردازد و تعالیم، روایات، تشکیلات و مناسک و شعایر آن را توصیف می‌کند.

حق تکثیر: تهران، مرکز، ۱۳۸۳

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
آری به شبیه سازی انسان
خدای عصر ارتباطات
سوتراهای یوگایی پاتانجالی

آگهی
نسخه ها
4.5 / 5
با 22 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۶/۰۶/۰۱


پاسخنگارش دیدگاه
mpm7030
Member
بن مایه بسیاری از باورهای تاریخی اقوام گوناگون جزیره ژاپن از باورهای سرزمینی ایران نشات می گیرد.بسیاری از مهاجرین ایرانی در ادوار گونگون خود را به ژاپن رسانیدند و فرهنگ و سنن خود را با خود به این سرزمین وارد نمودند.نخستین ورود مهاجرین به این سرزمین به دوره دودمان اشکانیان بازمی گردد.شاید با مطالعه همچون نسک هایی بتوان به نوعی به خط سیر ارتباط شهریگری کهن ایران زمین که در ادورا گوناگون(از تازیان تا مغولان و صفویان)دچار پالش های بنیادین گشت پی برد.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You