Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

راهی که مردگان عشق می ورزند ...

راهی که مردگان عشق می ورزند ...

سال 89 بود که اولین بار ترجمه ی این مجموعه داستان را که بهترین کار بوکوفسکی در زمینه ی داستان کوتاه می باشد ، را آغاز کردم . بیش از نیمی از کتاب با توجه به مضمون و سبک بوکوفسکی ، در بازار رسمی ایران غیرقابل چاپ هستند . و هنوز هم علی رغم این همه کتاب چاپ شده از آثار بوکوفسکی ، کارهای شاهکار او چاپ نشده و یا با ممیزی های بی شمار همراه بوده اند . از این مجموعه چند داستان با اسم های مختلف و چاپ های متفاوت چاپ شده اند که هیچ کدام جز کارهای برتر نویسنده نیستند .
این یکی داستان اما خود قصه ی متفاوتی دارد . داستانی دربرگیرنده ی همه ی مضامین بوکوفسکی وار این بار با دوزی بیشتر ، تلخ تر ، گزنده تر ، عیان تر و پوچ تر ...این بار توصیف گر کابوس ها و تنهایی او ...و شاید یکی از بهترین و پخته ترین کارهای او ..حرف اضافه ای درش نیست ..حقیقت بیش از همیشه در قلم او خودنمایی کرده ...ترسیم گر یکی از سیاه ترین دوران های زندگی اش ...این که 7سالی ست ازو خوانده و ترجمه کرده ام خودش در ترجمه ی این داستان هم نقش داشته . با این که با قلمش ، زندگی اش و افکارش بیش از پیش آشنا هستم ، اما باز هم موقع ترجمه ی این کار اخیر مرا غافلگیر کرد . طنز بوکوفسکی این بار ، یارای مقابله با تلخی چیزی که خودش می نویسد را هم ندارد ....

حق تکثیر: تمامی حقوق اثر در اختیار مترجم اثر داریوش شرعی
ذکر با منبع اثر بلامانع می باشد

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
ناخدا برای ناهار بیرون رفته و ملوان ها کشتی را در اختیار گرفته اند
زندگی در یک نجیب‌خانهٔ تگزاس
دعای خیر پرنده مقلد

آگهی
نسخه ها
PDF
حجم: 414 کیلوبایت
دریافت ها: 5245
تعداد صفحات: 14
4.8 / 5
با 5 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۵/۰۷/۱۱


پاسخنگارش دیدگاه
جناب شرعی بابت ترجمه های خوبتون تشکر میکنم. خیلی به خونده شدن بوکوفسکی کمک کردید. فقط میخواستم بگم وبلاگتون که بسته است (حتی با فیلترشکن). و اینکه صفحه ی اینستاگرامی هم که توی همین PDF دادید وجود نداره. باز تشکر میکنم. پاینده باشید و ترجمه هاتون بر دوام.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You