آکادمی زبان صمیمی
دوره رایگان مشاوره کنکور و انگیزش تحصیلی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

داستان های ناتمام

نویسنده:
من در قصه‌هایم سر پرنده‌ای را بریده و پنهان کرده‌ام تا خواننده به تحرک و تشنج تشدید شده تن و بال و پاهایش خیره شود؛ و پیش از آنکه پرنده بمیرد، و تحرکش به سکون تبدیل شود، شما طپش و تحرک و زنده بودن را در دردناکترین شکل آن می‌بینید که دیگر زندگی نیست، مرگ هم نیست؛ زیرا حرکت تندتر شده اندامش وجود دارد و زندگی آمیخته با مرگ. و این همه لحظه‌ای است پیش از مرگ، که پرنده شدیدترین پر و بال زدن سرتاسر زندگی‌اش را انجام داده است؛ لحظه‌ای که بیشترین آمیختگی را با زندگی و طلب زندگی دارد، آن هم درست در همسایگی مرگ. به خاطر همین است که تمام قصه‌های من شروع و پایان ندارد.
بیژن نجدی

حق تکثیر: تهران، مرکز، ۱۳۷۹

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
روز تولد
روزی که صداها را دیدم
وقتی سفر آغاز شد

آگهی
نسخه ها
3.9 / 5
با 36 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 6
۱۳۹۴/۰۱/۱۴


پاسخنگارش دیدگاه
mtabrizi
Publisher
خواهش می کنم Bardiatata ی گرامی.
نقل قول  
Bardiatata
Member
خیلی ممنون از توضیحتون آقای mtabrizi
نقل قول  
mtabrizi
Publisher
scorpion01 عزیز اگر دقت کرده باشید این کتاب حدود ۱۵ سال است که در بازار کتاب موجود میباشد و مطمئنا کسانی که دسترسی به این بازار داخل ایران را دارند از وجود آن بهره مند شده اند. این وسط شرایط برای افرادی مثل بنده که از خرید این کتابها محروم هستم متفاوت بوده با این وجود شما اگر راه حلی برای این مشکل دارید خوشحال میشوم که ارائه بفرمایید.
نقل قول  
mtabrizi
Publisher
Bardiatata عزیز منبع این متن پشت جلد همین کتاب (داستان های ناتمام) است که بنده فقط رونویسی کرده ام.
نقل قول  
Bardiatata
Member
mtabrizi ی عزیز دستتون برای آپلود این کتاب درد نکنه.
میشه بگید منبع این متنی که برای معرفیه بیژن نجدی گذاشتید کجاس؟ ممنون میشم.
نقل قول  
scorpion01
Member
خواندن کتاب فرآیندی است که انسان را به شناخت بهتر فضایل و رذایل نایل میکند چنانچه چنین اتفاقی نیافتد در واقع خواندن سطور بی جان کاری عبث خواهد بود . آپلود کردن کتابی که هنوز در حال نشر است و حاصل دسترنج نویسنده مرحوم آن ، خانواده وی میباشند ، کاری صحیح و عقلانی نیست . برای کتابهای نشر خارج از ایران که در دسترس نیست و یا نشریات سنوات گذشته که تجدید چاپ نمیشوند خب چاره ای وجود ندارد اما برای این کتاب ، راه بهتر خرید آن است .
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You