بهرام پور
تندخوانی دوره رایگان مشاوره کنکور و انگیزش تحصیلی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

خرد و انقلاب

خرد و انقلاب

.
حق تکثیر: تهران: ثالث‏‫‏، ۱۳۹۲

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
روح القوانین
رواداری: روند شکل گیری، ژرفش و نهادینه شدن آن در غرب(جلد دوم)
پژوهش نامه اخلاق در آموزش عالی

آگهی
نسخه ها
4.5 / 5
با 11 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۳/۰۷/۱۰


پاسخنگارش دیدگاه
Ataman
Member
توضیحات را از جایی کپی کردم:
کتاب «خرد و انقلاب» کتاب درسی هربرت مارکوزه است که در دانشگاه‌های امریکا تدریس می‌کرده‌است. این کتاب مربوط به توضیح و تفسیر فلسفه هگل و پیروان مارکسیست آن است که بعد از فلسفه هگل به فلسفه مارکس و تاثیرات او از هگل، باخ و تمام کسانی که گرایش چپ داشته‌اند، می‌پردازد.
مارکوزه بر آن است که در این اثر نخست با یک استدلال علمی و مطابق با روش های پذیرفته شده بحث فلسفی در جهان غرب، فلسفه و منطق دیالکتیکی هگل را به عنوان بنیاد فلسفی مارکسیسم، برای خوانندگان تشریح کند و سپس با تجزیه و تحلیل مایه های اصلی آثار مارکس، نشان دهد که مارکس از هرگونه جامعه پرستی بیزار بود و برای هیچ کس این جواز را صادر نکرده بود که افکار و شادکامی و آزادی اش را در پیشگاه جامعه قربانی کند.
نقل قول  
aryoua
Member
کسانی که این کتاب رو خوندند لطفاً نظر بدند. خلاصه ای از مطالب وبخشهاش ارائه بدند. خواهشاً . انتخاب کتاب وقت گیره و نیاز به نظر دیگران هست که بشه از وقت استفاده درستتری کرد.
مرسی.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You