Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

تبارنامه بیگانگان باستانی

نویسنده:
.
تبارنامه بیگانگان باستانی توسط سایت «بیگانگان باستانی» تهیه و در اختیار محققین و علاقمندان عزیز قرار گرفت.


حق تکثیر: نشر و توزیع این اثر بلامانع است.
www.ancientaliens.ir

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
Egypttian Myth and Legend
تاریخ و اساطیر تطبیقی ایران باستان (جلد سوم)
روان گرشاسپ

آگهی
نسخه ها
RAR
حجم: 200 کیلوبایت
دریافت ها: 2321
تعداد صفحات: ?
4.4 / 5
با 28 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۲/۰۹/۲۶


پاسخنگارش دیدگاه
Behruz67
Member
نقل قول:
«انکی » و «انلیل » و «نینماه ». اینها سه فرزند «آنو » بودند که سمت رهبری را بر عهده داشتند از مادران متفاوت. فرزند ارشد «انکی » بود که مادرش همخوابه «آنو » محسوب می شد. «انلیل » از «آنتو » متولد شده بود، همسر «آنو »، بدین ترتیب او وارث قانونی محسوب می شود. مادر «نینماه » نیز همخوابه «آنو » بود، خواهر ناتنی که دو برادر ناتنی داشت. او دختر ارشد «آنو » بود
که با لقب «نینماه » ارشد بودنش مشخص می شود. او بسیار زیبا بود، بسیار باهوش، خیلی زود یاد می گرفت. «ئه آ » که بعدها «انکی » نامیده شد، توسط «آنو » انتخاب شد تا همسر «نینماه » باشد. تا از راه فرزندی که فرزندانش می‌آورند مساله جانشینی را حل کند. «نینماه » و «انلیل »، این فرمانده بی‌پروا که عاشق او شد و فریبش داد و بذر خود را در رحم او ریخت. پسری از ذریه «انلیل » زاییده شد که او را هر دو «نینورتا » نامیدند. «آنو » از این مساله خشمگین شد و «نینماه » را از داشتن همسر محروم کرد.
به فرمان «آنو« ، »ئه آ» از عروسی با او محروم شد و در عوض شاهزاده خانمی به نام «دامکینا » را به همسری او در آورد. یک پسر، یک وارث برایشان متولد شد. او را «مردوک » نامیدند. به معنی کسی که پاک و سریع متولد شد.


این فقط یک بخش ناچیزی از کل این پی‌دی‌اف یک صفحه‌ای هست. حالا بگذریم از این که این اطلاعات بسیار سری متعلق به قرن‌ها قبل چطوری از موجودات فضایی به انسان‌های پست و حقیر درز کرده باید در داستان‌بافی این دوستان دست مریزاد گفت. فقط حیف که یک دهم این جدیت را در زمینه‌های واقعی و علمی همین کره‌ی خاکی به خرج نمی‌دهند تا کمکی واقعی به این جماعت واقعی شود و نه کاراکترهای داستانی شبه‌-علمی.
از این‌ها که بگذریم، دیزاین صفحه‌ی پی‌دی‌اف بسیار عالی طراحی و ساخته شده.
نقل قول  
farshid20
Member
نقل قول از واکی تاکی:
خیلی خوب است که ما هنوز تبارنامه خودمان را نمی دانیم امّا تبارنامه بیگانگان باستانی را به ما اطلاع رسانی می کنند!
خیلی خوب است که بر سر سایت های فرهنگی و علمی کشور همچون کتابناک بلایی می آوریم که کتاب 1 صفحه ای آپ می کند، آن هم "تبارنامه بیگانگان باستانی" !!
همه چیز خیلی خوب است، همه چیز آروم است ....
امّا تو باور نکن!

واکی تاکی عزیز
بهتر است همیشه قبل از اظهار نظر کمی بیندیشیم. اگر قبل از این اظهار نظر نیندیشیده اید مطالبی را خدمتتان عرض میکنم تا بلکه باعث توجه اندیشه شما شود. قبل از هر چیز من خیلی خوشحال میشدم که بدانم آیا شما هیچ تولید فرهنگی تا کنون داشته اید؟ یا اینکه فقط به زحمات دیگران خرده میگیرید و کار آنها را بی ارزش جلوه می نمایید؟ تا بلکه ضعف خودتان در تولید فرهنگی را سرپوش گذاری کنید. آیا میدانید همین یک صفحه که در نظر شما بسیار بی ارزش و سبک جلوه کرده است که حتی ارزش آپلود کردن را نداشته حدود سه ماه زمان برده تا استخراج و تنظیم شود؟ و سپس مدت زمان و تلاشی که صرف طراحی و تنظیم آن شده تا در شکلی زیبا طراحی و ارایه شود. اگر واقعا شما نگران تبارنامه خودمان هستید چرا این زحمت را به خودتان نمیدهید تا تبارنامه خودمان را تنظیم کنید؟ شاید پاسخ دادن به این سوال و نحوه برخورد غیرفرهنگی شما خود به تنهایی معرف تبارنامه فرهنگی ما باشد. و رسیدن به پاسخ این سوال که چرا ما هنوز تبارنامه خودمان را نداریم؟ از اینکه اینگونه سخن میگویم عذرخواه همه دوستان فرهنگی هستم ولی حقیقت این است که خسته شده ایم از این دست افرادی که هیچ تولید فرهنگی ندارند و فقط کارشان شده ایراد گرفتن از تولیدات فرهنگی دیگران و انداختن سنگ پیش پای فعالیتهای فرهنگی. شاید ایشان اگر فقط یک کار تولیدی - فرهنگی داشتند و با مشکلات آن آشنا بودند با چنین جسارتی سخن نمیگفتند. برای شما واکی تاکی گرامی هم آرزوی دانش بیشتر، صبوری بیشتر و فرهنگ بیشتری دارم. موفق باشید.
نقل قول  
ramravan
Member
درسته فقط نظریه است ولی برای کسایی که علاقه مند هستند میتونه در نوع خود جالب باشهممنون
نقل قول  
خیلی خوب است که ما هنوز تبارنامه خودمان را نمی دانیم امّا تبارنامه بیگانگان باستانی را به ما اطلاع رسانی می کنند!
خیلی خوب است که بر سر سایت های فرهنگی و علمی کشور همچون کتابناک بلایی می آوریم که کتاب 1 صفحه ای آپ می کند، آن هم "تبارنامه بیگانگان باستانی" !!
همه چیز خیلی خوب است، همه چیز آروم است ....
امّا تو باور نکن!
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You