Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

قورباغه را بخور

قورباغه را بخور

نویسنده:
.
ترجمه دیگر

خلاصه کتاب قورباغه را قورت بده - نویسنده : حسن خسرویرمز خوشبختی ، رضایت ، موفقیت های بزرگ ، احساس خوب ، قدرت فردی و کارایی این است که عادت کنید هر روز اولین کاری که انجام می دهید خوردن قورباغه خودتان باشد.

خوشبختانه می توانید این مهارت را از طریق تمرین یاد بگیرید و زمانی که توانستید قبل از هر کاری عادت شروع مهمترین کار را در خود به وجود آورید ، موفقیت شما حتمی است .

در اینجا خلاصه ای از 21 روش فوق العاده برای غلبه بر تنبلی و انجام کار بیشتر در زمان کمتر را که چکیده فصل های کتاب است می خوانید.این اصول و قواعد را مدام تمرین کنید تا عمیقا در ذهن و عمل تان ریشه بدواند و در نتیجه موفقیت آینده تان تضمین شود .

1- سفره را بچینید : دقیقا تصمیم بگیرید که چه می خواهید.روشن بودن در این مورد یک شرط اساسی است .پیش از شروع کار هدف ها و تصمیم هایتان را بنویسید.

2- برای هر روز از قبل برنامه ریزی کنید : برنامه هایتان را روی کاغذ بیاورید به ازای هر دقیقه ای که صرف برنامه ریزی می کنید به هنگام اجرای آن پنج تا ده دقیقه در وقت تان
صرفه جویی خواهید کرد .

3- قانون 20/80 را در همه امور به کار بگیرید : 80 درصد از دستاوردهایتان نتیجه 20 درصد از فعاللت های شماست .همواره تلاش خود را روی این 20 درصد متمرکز کنید .

4- پیامد کارها را در نظر داشته باشید : مهم ترین و ضروری ترین کارهای شما آن هایی هستند که می توانند بیشترین تاثیر را چه مثبت و چه منفی روی کار و زندگی شما بگذارند . به جای تمرکز روی سایر کارها ، تمام توجه تان را معطوف به این نوع کارها کنید .

5-روش تنبلی سازنده را تمرین کنید : هیچکس نمی تواند همه کارهایش را انجام دهد بنابراین باید یاد بگیرید که از روی عمد در انجام برخی کارها یی که ارزش و اهمیت کمتری دارند تنبلی کنید . با این کار خواهید توانست برای معدود کارهایی که واقعا مهم هستند وقت کافی ایجاد کنید .

6- روش الف ب پ ت ث را مدام به کار بگیرید : پیش از شروع ، لیستی از کارهایتان تهیه کنید و سپس آن ها را از نظر ارزش و ضرورت، اولویت بندی کنید تا مطمئن شوید که همیشه در حال انجام مهمترین کار هستید .

7- روی حوزه های کلیدی تمرکز کنید : نتایجی را که قطعا باید از کارتان بدست آورید تا بتوانید بگویید به خوبی از عهده برآمدید، مشخص کنید و در تمام مدت به دنبال بدست آوردن آنها باشید .

8- به قانون 3 مورد عمل کنید : آن سه کاری را که 90 درصد از مشارکت شما در شغل تان را تعیین می کند مشخص کنید وپیش از انجام هر کار دیگری تمرکزتان را روی انجام این سه کار بگذارید . در این صورت وقت بیشتری خواهید داشت تا به خانواده و زندگی شخصی
خود بپردازید .

9- پیش از شروع ، مقدمات کار را کاملا فراهم کنید : هر چیزی را که نیاز دارید قبل از شروع کار دم دست بگذارید ظف همه نوشته ها ، وسایل و مواد مورد نیاز ،اطلاعات واعداد و ارقامی را که ممکن است لازم شود فراهم کنید تا بتوانید کار را شروع کنید و ادامه دهید .

10- هر با ریک بشکه جلو بروید : اگر کارها را مرحله به مرحله انجام دهید ، می توانید بزرگترین و پیچیده ترین کارها را به انجام برسانید .

11- مهارت های کلیدی تان را بالا ببرید : هر چه در ارتباط با کارهای ضروری و مهم دانش و مهارت بیشتری بدست آورید ، می توانید سریع تر آن ها را شروع کنید و به پایان برسانید .

12- استعدادهای منحصر به فردتان را تقویت کنید : دقیقا مشخص کنید چه کارهایی است که در حال حاضر خیلی خوب انجام می دهید یا اگر سعی کنید می توانید در انجام
آن ها بسیار ماهر شوید. سپس با تمام وجود سعی کنید این کارها را به بهترین نحو ممکن انجام دهید .

13- محدودیت های اصلی تان را مشخص کنید : محدودیت ها یا عوامل بازدارنده درونی یا بیرونی تان را مشخص کنید ، عواملی که سرعت شما را در دستیابی به هدف هایتان تعیین می کنند . سپس نیرویتان را روی از بین بردن این محدودیت ها متمرکز کنید .
14- خودتان را تحت فشار بگذارید : تصور کنید که یک ماه دیگر باید شهر را ترک کرد . طوری کار کنید گویی مجبور هستید قبل از ترک شهر تمام کارهای اصلی تان را تمام کنید.

15- قدرت های فردی خود را به حداکثر برسانید : اوقاتی از روز را که از نظر ذهنی و جسمی کارایی بیشتری دارید مشخص کنید و مهم ترین و ضروری ترین کارهایتان را در این اوقات انجام دهید. به اندازه کافی استراحت کنید تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید .

16 خودتان را به فعالیت ترغیب کنید : خودتان مشوق خودتان باشید در هر موقعیتی به جنبه های مثبت آن نگاه کنید .همواره فردی خوش بین و سازنده باشید .

17- خودتان را از گرداب عصر تکنولوژی نجات دهید : از تکنولوژی برای بالا بردن سطح ارتباط تان بهره بگیرید ولی اجازه ندهید که شما را اسیر خود کند . یاد بگیرید که گاهی هم بگذارید وسایل ارتباطی برای مدتی خاموش باشند .

18- کار را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید: کار های بزرگ وپیچیده را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید و سپس هر بار یک قسمت از کار را شروع کنید و به اتمام برسانید .

19- وقت تان را به قطعات بزرگ تقسیم کنید : برای مهمترین کارهایتان قطعات بزرگ زمانی در نظر بگیرید و بقیه کارهایتان را حول آن ها تنظیم کنید . برنامه روزانه خود را طوری تنظیم کنید که در هر نوبت مدتی طولانی و بی وقفه روی یک کار مهم و اساسی متمرکز شوید .

20- در خودتان احساس اضطرار ایجاد کنید : عادت کنید کارهای کلیدی را سریع تر انجام دهید . به عنوان فردی که کارها را سریع و دقیق انجام می دهد مشهور شوید.

21- هر بار یک کار انجام دهید : کارهای ضروری تان را مشخص کنید ، سریع کار را شروع کنید و سپس بدون توقف تا اتمام 100 درصد کار پیش بروید .این رمز واقعی افزایش کارایی و بهره وری فردی است .

اراده کنید هر روز این اصول را تمرین کنید تا به عادت تبدیل شوند . اگر این عادت های مدیریت فردی را در خود ایجاد کنید و آنها را به بخش ثابتی از شخصیت خود تبدیل کنید ، موفقیت شما نامحدود خواهد بود .
کاری که باید بکنید این است :
" قورباغه راقورت بده "


حق تکثیر: تهران: ‌ذهن‌آویز‏‫، چاپ هفتم: ۱۳۹۱.‬‬‏‬

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
کاربرد معکوس شدن در زندگی
دوست شما
2002 راه برای شاد زیستن

آگهی
نسخه ها

نسخه صوتی کتاب از نوار
3.9 / 5
با 65 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 14
۱۳۹۲/۰۷/۱۹


پاسخنگارش دیدگاه
hahooo
Member
از شرکتهای هرمی صحبت شد اینو خواستم بگم سراپا دروغ و فریبن این شرکتها مبادا گولشونو بخورید الان هم با این وضعیت بیکاری تو مملکت که هست فعالیتشون بیشتر شده و بیشتر تمرکزشونو گذاشتن روی جوونای دهه هفتاد که کم سن و سالتر و احساسی تر هستن و به ناجوانمردانه ترین و کثیف ترین شکلی قصد فریب جوونا رو دارن من چند ماه کار کردم و خیلی چیزا برام روشن شد از این شرکتا. فقط اینو بهتون بگم اینا تو لباس میش ظاهر میشن ولی گرگن.
نقل قول  
سلام کتاب هدیه ای برای بچه های کنار شطّ رو میخواستم میشه بذارید رو سایت چن جا رو گشتم نبود با تشکر
نقل قول  
SoLmaZ88
Member
بشدت پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونید.
زندگیتون متحول میشه.تمام کتابهای مدیریت زمان رو دور بریزید و با این کار کنید.موفق میشید.شک نکنید.

آن انسان متوسطی که اولویتها را مشخص می کند و کارهای مهم را انجام میدهد خیلی زود از نابغه ای که زیاد حرف می زند ، برنامه های عالی می ریزد ، اما کار چندانی صورت نمی دهد ، جلو می زند.

وقتی بیاموزید چگونه این قورباغه را بخورید !
محدودیتی برای موفق شدن شما وجود نخواهد داشت.


نقل قول  
Ateam24
Member
گلدکوئست یا کیوآی QI یکی از شرکتهای دسیسه هرمی یا pyramid scheme میباشد که متاسفانه در کشورهایی که قانونی برای تمییز بین بازاریابی شبکه ای واقعی Network Marketing تعریفی ندارد وارد شده و به اسم بازاریابی شبکه ای اقدام به اغفال جوانان و حتی نخبگان میکند. حال آنکه سالهاست که این شرکتها در کشورهای پیشرفته جایی برای فعالیت ندارد. اما بعد ... بازاریابی شبکه ای با اینکه بیش از 60 سال است که در دنیا قانونی شده است ، اما حدود دو سال است که در ایران قانونی شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تجارت به سایت وزارت صنعت معدن تجارت میتوانید رجوع کنید.
اما کتاب ارزشمند قورباغه ات را بخور از استاد ارزشمند برایان تریسی در مورد مدیریت زمان و اولویت کارهاست و ربطی به هیچ تجارتی ندارد که در دسیسه هرمی و یا بازاریابی شبکه ای ازآن کتاب سوء استفاده و یا استفاده شده است.
این متن بدون ویرایش تایپ شده است . سوالی بود پیام بدین در خدمتم
نقل قول  
leyla1370
Member
نقل قول از SoLmaZ88:
در مورد گلد کوئیست هم من قضاوتی نمیکنم که خوب وبد یا بد.پیچید هاس واقعا قضاوت کردن.ولی میخوام بگم من خودم 2 بار دعوت شدم توی ده ها آفیس رفتم با اینکه بیشتر فامیل نزدیکمون هم رفته بودن و با اینکه 90 درصد کسانی که اونجا بودن ، دکتر و مهندس و آدمهای فوق باسوادی بدون و دانشجوهای رتبه 2 و 3 رقمی و ...و المپیادی ! ولی بازم با استدلال هایی که خودم داشتم نتیجه گرفتم که این جواب نمیده و نرفتم و تمام اون کسایی هم که میشناختم متضرر شدن... خلاصه خودت باید تو زندگی زرنگ باشی.....تمام کتابها فیلمهایی که اونجا نشون میدن برای موفقیت تو زندگی خوبن و هیچ ربطی به گلد کوئیست ندارن فقط اونجا ازشون استفاده میشد....پس از این کتابهای خوب متنفر نباشین...

یه سوال چرا این کتابو به مورد تنفرهات اضافه کردی پس؟
نقل قول  
SoLmaZ88
Member
در مورد گلد کوئیست هم من قضاوتی نمیکنم که خوب وبد یا بد.پیچید هاس واقعا قضاوت کردن.
ولی میخوام بگم من خودم 2 بار دعوت شدم توی ده ها آفیس رفتم با اینکه بیشتر فامیل نزدیکمون هم رفته بودن و با اینکه 90 درصد کسانی که اونجا بودن ، دکتر و مهندس و آدمهای فوق باسوادی بدون و دانشجوهای رتبه 2 و 3 رقمی و ...و المپیادی ! ولی بازم با استدلال هایی که خودم داشتم نتیجه گرفتم که این جواب نمیده و نرفتم و تمام اون کسایی هم که میشناختم متضرر شدن... خلاصه خودت باید تو زندگی زرنگ باشی.....تمام کتابها فیلمهایی که اونجا نشون میدن برای موفقیت تو زندگی خوبن و هیچ ربطی به گلد کوئیست ندارن فقط اونجا ازشون استفاده میشد....پس از این کتابهای خوب متنفر نباشین...
نقل قول  
leyla1370
Member
نقل قول از SoLmaZ88:
چقدر بعضی ها ببخشید ها ساده اند.کتاباش توی گلد کوییست تدریس میشدن یا نه.ربطی به کتاب یا نویسنده نداره.تریسی یه نویسنده در ژانر روانشناسی موفقیه و این کتاب هم از بهترین کتابهای دنیا برای مدیریت زمان هست. حالا شما این قوانین مدیریت و زمان و موفقیت رو در هر کاری چه دزدی چه هر کار دیگه میتونی بکار بگیری و موفق بشی.!

کاملا باهات موافقم
نقل قول  
SoLmaZ88
Member
نقل قول از hahooo:
این کتاب حاوی مطالب کاربردی و مفید و در عین حال واقع گرایانه ی بسیاری ست.
من نمیدونم اینایی که از کتاب متنفرن از چیه این کتاب بدشون میاد!

احتمالا اینا رو گول زدن بردن گلد کوئیست پولشونو خوردن. و چون تو اونجا این کتاب هم مورد مطالعه میزاشتن. حالا نسبت به این کتاب شرطی شدن و نفرت پیدا کردن.

در حالی که هر کس میدونه یک اپسیلون جایی برای نفرت از این کتاب وجود نداره.
نقل قول  
SoLmaZ88
Member
چقدر بعضی ها ببخشید ها ساده اند.
کتاباش توی گلد کوییست تدریس میشدن یا نه.ربطی به کتاب یا نویسنده نداره.
تریسی یه نویسنده در ژانر روانشناسی موفقیه و این کتاب هم از بهترین کتابهای دنیا برای مدیریت زمان هست. حالا شما این قوانین مدیریت و زمان و موفقیت رو در هر کاری چه دزدی چه هر کار دیگه میتونی بکار بگیری و موفق بشی.!
نقل قول  
واقعا برایان ترسی کتاباش عالین
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You