Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

روزگار سپری شده مردم سالخورده - جلد 3

روزگار سپری شده مردم سالخورده - جلد 3

داستان در مورد خانواده ای روستایی است افراد خانواده که پیر شده اند زمان های دور را به یاد می آورند و هر کدوم تکه ای از گذشته را از دیدگاه خود بیان می کنند و می گویند از اتفاقات دیدگاه ها و ... عبدوس پسری که از بچگی مجبور می شود نان آور خانواده شود و همین ها او را سنگدل جسور و وحشی می کند نبی و رضی و اسد پسرانش از همسر دومش و سامون کسی که شاید قهرمان داستان باشد پسر اولش از همسر سوم .

داستان بیشتر توی حال و هوای روستا هست ارتباطات روستایی مناسبت های فامیلی ازدواج ها سختی های زندگی رابطه رعیت و ارباب و ....

حق تکثیر:
ت‍ه‍ران‌: ن‍ش‍ر چ‍ش‍م‍ه‌‏‫، ۱۳۸۹‬

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
هجرت سلیمان و مرد
تنگنا
زوال کلنل

آگهی
نسخه ها
4.5 / 5
با 35 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۱/۰۸/۰۸


پاسخنگارش دیدگاه
قبل از خوندن این سه جلد رمان نقدهای موجود در اینترنت رو مطالعه کردم و جالب اینکه بعد از اتمام کتاب متوجه شدم که یقیناهیچکدام کتاب رو کامل نخواندند چون حتی روایت داستان رو هم اشتباه نقد کرده بودند و جای تامل دارد برای این فرهنگ. و اما کتاب پر بود از نمایش ریشه های جامعه شناختی و فرهنگی و نشان دادن چگونگی دگردیسی های اجتماع و فرهنگ و آن چیزها که تغییر کردند و آنها که علی رغم پیشرفت همچنان ماندند و ما نیز ناگزیر آنها را به ارث بردیم مانند شغل سلمانی استاد ابا که گریزی از آن نیست و در جلد سوم این کتاب استاد دولت آبادی حرفه نویسندگی را و رنجی که میبرد برای ساختن کلمات و جملات را تشبیه میکند به سنگ تراشی . واقعا فشرده کردن اینهمه اندیشه در این رمان نیاز به خلاقیت خارق العاده ای دارد.
نقل قول  
khosro1952
Pro Member
خر تو خر عزیز
با سلام
می بینم زحمات تو هم مشمول عنایت و لطف ویژه مسئولین کتابناک قرار گرفته است!
نقل قول  
amirstu
Member
انچه تاسف دارد دیدن اولین بار چهره نویسنده ایرانی از برنامه بی بی سی انگلیسی است.چقدر تاسف خوردم که نویسنده خوب مان را نمی توانیم از برنامه تلویزیون خودمان ببینیم..!ولی چهره نوحه خوان حاج....با افتخار روی نمایش داده می شود.!
نقل قول  
khosro1952
Pro Member
خر تو خر عزیز
با تشکر از زجمات شما و عرض خسته نباشید هم چنین درود بر تمامی برو بچه های خوب سایت کتابناک
از دولت ابادی کلیدر رو خوندم میشه گفت همان دون ارام شولوخوف هست با رنگ و بوی ایرانی وصف این کتاب را هم زیاد شنیدم.سر فرصت باید بشینم و بخوانم.مطمئن باش در هر لحظه یاد تو میکنم.میدونی دولت ابادی بتازگی کتاب کلنل را تموم کرده جون ارشاد بهش اجازه انتشار نداده در لندن چاپش کرده یکی دوهفته قبل هم در یک گرد همائی کتاب ذو به صورت شفاهی برای هم وطن های مقیم انگلیس خونده.یاد ایشان هم گرامی باد و خداوند این سرمایه های ملی رو از مردم نگیره انشاالله
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You