Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

رستم نامه

باز گفته شده از شاهنامه فردوسی
انتشارات البرز 1376

حق تکثیر:
تهران: پیکان‏‫، ۱۳۸۹

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
شاهنامه - جلد 4
شاهنامه (دفتر یکم)
شاهنامه ( دفتر سوم )

آگهی
نسخه ها
4.5 / 5
با 31 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۰/۰۲/۰۳


پاسخنگارش دیدگاه
کتابی است که در نوجوانی والبته چندین بار خواندم دورانی که رمانهای زیادی خواندم وعلاقه ام به فرهنگ و هنر ایرانی شکل گرفت.توصیه مکینم بخوانید از جومونگ خیلی زیباتر واز تروی خیلی جوانمردانه تر واز300 .... معذرت میخواهم 300 اصلاً در حدی نیست که بشود با یک فحش آبدار ایرانی هم مقایسه بشود.
نقل قول  
aalborz
Member VIP
شاهنامه همانند شناسنامه ملت ومرز وبوم ماست. هویت هرکس از او جداشدنی نیست. واگر خود باخته نباشد به آن افتخار میکند.در هیچ جای شریعت عشق به وطن نهی نشده بلکه ستوده شده است.حقایق را بایدباور کنیم ،درحملات بزرگ به کشور ما اقوامی عقب افتاده برماحاکم شده اند که بزرگترین جنایتشان سوزاندن کتابها وکتابخانه ها بوده است. اعراب ،مغولها وافغانها چه کسی میتواند ادعا کند که از نظر فرهنگ ودانش بر مابرتری داشته اند .در طول تاریخ ادیان بر متهجر ترین وگمراه ترین اقوام نازل میشده که نیازمند هدایت بوده اند نه اینکه شایسته هدایت باشند.آنانکه شایسته اند کمتر گمراه میشوند .بیشترین پیامبران برای هدایت بنی اسرائیل رسالت یافته اند پس باید سرآمد اقوام باشند که میدانیم اینگونه نیست.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You