Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

شرکا

از کتاب ات‍وب‍وس‌ پ‍ی‍ر و داس‍ت‍انه‍ای‌ دی‍گ‍ر
ریچارد براتیگان نویسنده و شاعر معاصر آمریکایی. از او ۹ رمان، یک مجموعه داستان و چندین دفتر شعر منتشر شده است. رمان صید قزل آلا در آمریکا اولین و شناخته شده‌ترین اثر اوست. وی عضو جنبش بیت بود. ریچارد براتیگان با تفنگ شکاری کالیبر ۴۴ خودکشی کرد.

حق تکثیر :
ت‍ه‍ران‌: ن‍ش‍رم‍رک‍ز‏‫، چاپ ششم: ۱۳۹۰.

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
زن هاوقتی لباس می پوشند
باد زمینی
سرجوخه

آگهی
نسخه ها
4 / 5
با 35 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 8
۱۳۹۰/۰۱/۱۸


پاسخنگارش دیدگاه
ashoozartosht
Member
آره منم موافقم که اطلاق نام کتاب به متون چند صفحه ای با تمامی ارزش هنریشون نمی تونه درست باشه به نظر می رسه برای این قبیل متون که عمدتا بخشی از کتابی هستند فرمت جداگانه ای در نظر گرفته بشه.علی رغم اینکه با پیر پسر گرامی هم عقیده ام که مثله کردن کتاب جفای بزرگی است .
نقل قول  
cancel
Member
اگر جسارتی روا داشته شده به شخصه پوزش میخواهم هدف فقط اطلاع رسانی بود شما Publisherهستید وعناوین گوناگون کتاب ها را در موضوعات مختلف در این سایت نشر داده اید و درضمن صاحب اختیارید و امتیاز...البته تلاشها بانیت آگاه سازی کاربران است بنده کاربر ساده سرپا سنت شکن وبه قولی محتاج امتیاز جسارت ناجا و اضحار فضلی درخور نداشته، با تاسف
ولی کاش بخشی برای داستان کوتاه داشتیم این امر جز به عنایت شما در طی زمانی که طی میشود ، آیا مسهل میشود؟
بنده به شخصه مثل تمامی دولت مردان شریف قول شرف داده از شرافت کتاب ونویسندگان صاحب تشریف دفاع نموده وبه شرافت نداشته اشان قسم شاید کتاب باشرف تاریخ بیهقی که اثری عظیم حدودا شامل شش جلد معلوم وهفده جلد گم شده.... انتشار دهم تاباشد که شرف کلمه کتاب خط بر ندارد.
نقل قول  
Pir pesar
Publisher
در اینکه بنده متحجر و شما متمدن , بنده ناحق و شما بر حق هستید شکی نیست. بنده سخن خود را پس میگیرم و از شما عذر میخواهم . همه چیز را به زمان میسپارم تا حقیقت آشکار گردد.
نقل قول  
atila1
Member
دوسته عزیز اولاً ممنون از اپلود این داستان کوتاه.من هم میگم که باید جداگانه به عنوانها پرداخته بشه.و اوردن این مطلب در این جا نشانه
انتقاد از شما نیست .چون سایت باید این امکانات رو اضافه کنه.من از پیرپسر عزیز هم متشکرم که به مسئله ی اسکن خوب اشاره کردن
نقل قول  
cancel
Member
اولا مرتبه داستان مدرن براتیگانی را پایین نیاورید و در حد انشاء و مقاله ندانید. دیدگاهای سنتی رو به انحطاط هستند که اگر اینطور نبود .... بعد هم متن نوشته توضیح واضحات میدهد که این کتاب نیست بلکه داستان کوتاه است اما آیا این مطالب نباید نشر پیدا کند؟جایگاه این متن کجاست؟
امروزه در اروپا کتاب چهار صفحه با قطع جیبی انتشار می یابد کسی دیگر جنگ و صلح ویا شب بیداری فینگان ها نمی نویسد از شما این دیدگاه معقول نمی باشد.
کاش بخشی در این سایت بود که به داستان کوتاه می پرداخت واین مطالب داستان کوتاه نام می گرفت ما در این سایت فقط یک راه برای آپلود داریم و درضمن به خاطر حجم بالای آثار ارسالی همه به یک چوب زده شده ونشر می یابد شاید یک کتاب تنها یک داستان قابل انتشار داشته و یا مترجم یکی از داستان ها را ترجمه کرده باشد تکلیف چیست بحث امتیاز نیست وگرنه می شد یک کتاب درمورد مسائل جنسی را آپلود کرد که هم حجیم تر باشد هم مخاطب بسیار به طبع در بحث هفته قرار گرفته وامتیاز آور شود...
نقل قول  
Pir pesar
Publisher
به نظر من تو این دنیا هر چیزی حرمت دارد چه جاندار و چه بی جان . وقتی ما یک متن چند صفحه ای را کتاب مینامیم حرمت کتاب را شکسته ایم وقتی یک کتاب 500 صفحه ای را چند تکه میکنیم و هر تکه را به عنوان یک کتاب ارائه میدهیم تا شاید امتیاز بیشتری بگیریم حرمت کتاب را شکسته ایم و باید خیلی جاها پاسخگو باشیم. من حتی اعتقاد دارم وقتی کتابی بد اسکن میشود به گونه ای که کتاب بخوبی قابل خو اندن نیست در حق آن کتاب جفا شده است . شاید حرفهای پیرپسر خنده دار باشد اما زمان حقیقت را آشکار خواهد ساخت.
نقل قول  
atila1
Member
منم با شما موافقم دوسته عزیز.فکر کنم عنوان کردن کتاب به این نوشته های کوتاه توهین به شعور خودمان است.
نقل قول  
FARAMARZ2011
Member
در نظر داشتم در خصوص دادن عنوان کتاب به متن های چند صفحه ای یادداشتی خطاب به مدیریت سایت بنویسم که با این کتاب دوصفحه ای مواجه شدم . پیشنهاد مینمایم به چنین متن هائی عنوانی غیر از کتاب اطلاق گردد . بطور مثال مقاله ، انشاء یا یادداشت . تا نظر سایر دوستان و کاربران گرامی چه باشد ؟ خواهشمندم در این زمینه نظر دهید .
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You