Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

زندگی زیباست

زندگی زیباست

نویسنده:
.
این کتاب را صرفا برای اینکه با قلم مسیحا آشنا شویم آپلود کردم وگرنه این کتاب به صورت پی دی اف در کامپیوتر ارزش زیادی ندارد. این کتاب به قدری ژرف و عمیق و عاشقانه و عارفانه می باشد که باید مثل لباس همیشه پیشمان باشد. به امید اینکه با اندیشه مسیحا بیشتر آشنا شویم.
مسیحا برزگر فهمی عاشقانه و زیباشناسانه از هستی دارد و به دلیل نوعِ نگاهش، هنرمندی‌ست رازآشنا. او هنرمندی‌ست که با رنگ‌هایِ کلمات، نقاشیِ معنا می‌کند و با نت‌هایِ کلمات، نغمه‌های نیایش می‌سازد. مسیحا زادة تهران است، اما به گفته‌یِ خودش، مقیمِ وادیِ کلمات است. وطن او کلمه است و دوست دارد بیش از هر چیز، از خدا بگوید که برای او، همه‌چیز است و همه‌چیز خداست. می‌گوید: خدا کسب و کار من است، او را می‌خرم و به بهای تبسمی ژرف که بر لبان‌تان می‌نشانم، به شما می‌فروشم و اینچنین است که همیشه سود می‌کنم.

حق تکثیر :
ت‍ه‍ران‌: نشر اج‍ت‍م‍اع‌، ۱۳۸۳

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
حسنات العارفین
مرآه الحق
عرفان ایران - کتاب بیست و یکم

آگهی
نسخه ها
4.4 / 5
با 16 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 17
۱۳۹۰/۰۱/۲۴


پاسخنگارش دیدگاه
شیدای صحرا
Pro Member VIP
میزان احساس خوشبختی تو، به میزان آزادی دل تو از بند تعلقات بستگی دارد. منظور من از آزادی، آزادی سیاسی نیست. منظور من، آزادی درون است، آزادی از حسرت، آزادی از ترس، آزادی از اضطراب، آزادی از غم...
در ستایش زندگی
مسیحا برزگر
نقل قول  
با عرض سلام و ادب
ببخشید چه طور میتونم این کتابو دانلود کنم
ممنونم از سایت خوبتون.
نقل قول  
avinash II
Member
نقل قول از 1331354:
نقل قول از Molla nasredin:نقل قول از تردید:نقل قول: زندگی زیباستدر دو صورت می شود قبول کرد :اولی حساب بانکیت پر پر باشد دومی سرت خالی خالی باشد بعضی موقع ها هم کسی پیدا می شود که این قبول کند و جز دو گزینه بالا نباشد در این صورت صد در صد چیزی زده است ( به نظر من بی بهره از دو گزینه )بی تردید ملا با تردید موافقت می کند!یه صورت دیگر هم وجد داره تردید خان و ملای عزیز و آن لبخند شیرین کودکته ، باور کنید من حاضرم بدترین شرایط زندگی را تحمل کنم اما فقط و فقط به خاطر بچه هام زنده بمونم حاضرم همه رنجها رو تحمل کنم اما اونا یه تب کوچیک هم نکنن رسالتم اینه که حداقل اونارو به جایی برسونم که خودشون بتونن گلیمشونو از آب بکشن بیرون ، بعد وقت کنم که ببینم زندگی به زنده بودنش می ارزه یا نهباور ندارید امتحان کنید


من باور میکنم..
نقل قول  
1331354
Member
نقل قول از Molla nasredin:
نقل قول از تردید:نقل قول: زندگی زیباست
در دو صورت می شود قبول کرد :اولی حساب بانکیت پر پر باشد دومی سرت خالی خالی باشد بعضی موقع ها هم کسی پیدا می شود که این قبول کند و جز دو گزینه بالا نباشد در این صورت صد در صد چیزی زده است ( به نظر من بی بهره از دو گزینه )

بی تردید ملا با تردید موافقت می کند!


یه صورت دیگر هم وجد داره تردید خان و ملای عزیز و آن لبخند شیرین کودکته ، باور کنید من حاضرم بدترین شرایط زندگی را تحمل کنم اما فقط و فقط به خاطر بچه هام زنده بمونم حاضرم همه رنجها رو تحمل کنم اما اونا یه تب کوچیک هم نکنن رسالتم اینه که حداقل اونارو به جایی برسونم که خودشون بتونن گلیمشونو از آب بکشن بیرون ، بعد وقت کنم که ببینم زندگی به زنده بودنش می ارزه یا نه
باور ندارید امتحان کنید
نقل قول  
نقل قول از تردید:
نقل قول: زندگی زیباست
در دو صورت می شود قبول کرد :اولی حساب بانکیت پر پر باشد دومی سرت خالی خالی باشد بعضی موقع ها هم کسی پیدا می شود که این قبول کند و جز دو گزینه بالا نباشد در این صورت صد در صد چیزی زده است ( به نظر من بی بهره از دو گزینه )


بی تردید ملا با تردید موافقت می کند!

نقل قول  
تردید
Member
نقل قول:
زندگی زیباست

در دو صورت می شود قبول کرد :
اولی حساب بانکیت پر پر باشد
دومی سرت خالی خالی باشد
بعضی موقع ها هم کسی پیدا می شود که این قبول کند و جز دو گزینه بالا نباشد در این صورت صد در صد چیزی زده است ( به نظر من بی بهره از دو گزینه )
نقل قول  
شیدای صحرا
Pro Member VIP
باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش
بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش
ای دل اندربند زلفش از پریشانی منال
مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش
رند عالم سوز را با مصلحت بینی چه کار
کار ملک است آن که تدبیر و تامل بایدش
تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست
راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش... حافظ
نقل قول  به من گفتی صبوری کن صبوری
صبوری طرفه خاکی بر سرم کرد ...من مخالفم.گرچه خیلی مشکلات وجود داره ولی باید دید زندگی رو چطور میبینید. اندکی صبر سحر نزدیک است
نقل قول  
شیدای صحرا
Pro Member VIP
نقل قول:
گنده ترین و کثیف ترین دروغی که توی عمرم شنیدم

من مخالفم.گرچه خیلی مشکلات وجود داره ولی باید دید زندگی رو چطور میبینید. اندکی صبر سحر نزدیک است
نقل قول  
زندگی زیباست اگر بگذارند .......
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You