Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

تحقیقی در دین یهود

تحقیقی در دین یهود

حق تکثیر: نگارش، 1386

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
کابالا و پایان تاریخی اش
تورات
مهار انحراف

آگهی
نسخه ها
4.4 / 5
با 40 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 3
۱۳۸۹/۱۲/۰۵


پاسخنگارش دیدگاه
pitition
Member
با سلام به دوستان عزیز
این حقیر با مطالعه بسیار برای کشف حقیقت که سالهای زیادی از عمر خود را صرف تحقیق و تفحص نموده ام به این نتیجه رسیدم که همه بدبختیهای جامعه دین و مذهب زده که امروزه به آنها جهان سوم اتلاق می شود سر منشاء شان یهودیان و دینشان بوده که به تبع آن ادیان دیگر سامی با پیروی از آنها اقدام به تولید و ساخت دین نموده اند ماننده مسیحیت با شاخه هایش ، اسلام با شاخه هایش که منجر به جنگهای خونین بین خودشان و دیگران گردیده و جهان را از اخلاق و تمدن دور نموده است زیرا در حالت عادی هیچ کس به خود این اجازه را به خود نمی دهد جان و مال و ناموس کسی را نشانه قرار دهد بلکه این دینها هستند که به مومنین خود این اجازه (مجوز) را می دهند برای دیندار بودن و دیندار کردن دیگران مطابق دین فرد خونها ریخته شود و انسانها کشته شوند در این خصوص می توان جنگ های مسلمان با خودشان و جنگ آنان با مسیحیان که به جنگهای صلیبی لقب گرفته اشاره کرد.
نقل قول  
alirezap
Member
من این کتاب را خوانده ام فوق العادست اگر دیگر کتابهای مهندس آشتیانی با همین عنوان در زمینه اسلام و بودا و زرتشت را هم قرار بدهید عالی است.
نقل قول  
Ejunky
Member
در مورد اين قوم تحقيقات و نوشته ها زياد است . منصفانه يا مغرضانه . ولي بايد ليشتر فكر كنم كه چرا اين قوم هميشه دشمنان زيادي داشتند . شايد چون خودشون رو برگزيدگان انحصاري خدا ميدونند . شايد هم زيادي نژاد خودشون رو قبول دارند . مثل هيتلر
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You